fbpx

Meie teenused

Kõik turundusteenused ühest kohast

Oleme valmis Sind aitama ja pakkuma kõiki vajalikke teenuseid,
et turundada Sinu ettevõtet tõhusalt ja tulemuslikult.

content-icon-new.png

Meiliturundus

Meiliturundus on tõhus viis suhelda otse oma sihtgrupiga ja edastada neile olulist teavet, pakkumisi või uudiseid. Meiliturundus võimaldab suuremat jõudlust võrreldes teiste turunduskanalitega. Et olla meiliturunduses edukas, on oluline järgida parimaid tavasid, nagu huvitava sisu loomine ja regulaarne suhtlus.

Maandumislehtede loomine

Maandumisleht on veebileht, mille eesmärk on suunata külastajaid konkreetsele tegevusele või eesmärgile, näiteks toote ostmisele. Maandumislehtede loomine on oluline, kuna need võimaldavad suunata külastajaid spetsiifilisele tegevusele, suurendades seeläbi konversioonimäärasid ja müüki.

Group-22.png
Group-11-Copy.png

Sotsiaalmeedia Haldus

Sotsiaalmeedia halduse eesmärk on luua tugev kohalolek sotsiaalmeedias, et suurendada ettevõtte brändi tuntust, parandada kliendikogemust ja suurendada müüki. Sotsiaalmeedia platvormid on suurepärane võimalus suhelda olemasolevate ja potentsiaalsete klientidega ja pakkuda väärtuslikku sisu.

META reklaamid

META reklaamide kasutamine on oluline osa sotsiaalmeedia turundusest, kuna see võimaldab jõuda tõhusamalt oma sihtrühmani ja suurendada müüki. Need reklaamid on suunatud konkreetsele sihtrühmale, mis võimaldab jõuda oma potentsiaalsete klientideni tõhusamalt. Tasulised reklaamid ilmuvad rohkematele inimestele kui orgaanilised postitused.

Group-19.png
Group-20.png

Kodulehtede Loomine Ja Haldus

Kodulehe loomine ja haldamine on ettevõtte edukuseks oluline. Koduleht on ettevõtte visiitkaart internetis. See annab võimaluse esitleda oma ettevõtet, tooteid või teenuseid potentsiaalsetele klientidele. Koduleht aitab luua usaldust ja anda olulist teavet ettevõtte kohta.

Enim küsitavad küsimused

Tagasiside meie ettevõtte kohta leiate nii meie avalehelt kui ka klientide alt.

Jah, hea sisu parandab kindlasti sinu SEO-d. Otsingumootorid nagu Google hindavad kõrgelt kvaliteetset ja asjakohast sisu ning seetõttu on hea sisu loomine oluline osa SEO strateegiast. Kvaliteetne sisu suurendab sinu veebilehe külastatavust ja parandab sinu positsiooni otsingutulemustes. Seega, kui soovid oma veebilehe SEO-d parandada, siis loo kindlasti hea sisu, mis vastab Sinu sihtgrupi vajadustele ja ootustele.

Ei ole vaja olla kõikides kanalites, vaid keskendu pigem kvaliteetsele sisule ja suhtlusele valitud kanalites. Oluline on valida sotsiaalmeediakanalid, mis sobivad Sinu sihtgrupi ja eesmärkidega ning millele saad pühendada piisavalt ressursse. 

Parim nõuanne turunduses uuele inimesele on alustada põhitõdedest ja õppida pidevalt juurde. Turundus on lai valdkond ning selle mõistmiseks on vaja aega ja vaeva. Oluline on mõista oma sihtgruppi, turunduskanaleid ja nende tulemuslikkust ning jälgida pidevalt oma tulemusi. Samuti on oluline olla loominguline ja proovida uusi asju. 

Meie teenuste hulka kuuluvad nii kodulehe loomine ja haldus,  sisuturundus, kujundus kui ka reklaamikampaaniate loomine. Meie eesmärk on aidata ettevõtetel saavutada oma turunduseesmärgid ning kasvatada nende müüki ja kasumit.

Erineme teistest turundusagentuuridest oma suure turunduskire poolest. Teeme igale kliendile turundust nii, nagu tegu oleks meie enda ettevõttega. Lisaks erineme veel ka tulemustele orienteerituse, unikaalsete kampaaniate ja kvaliteetse klienditeeninduse poolest.

Meie jaoks on iga klient oluline

Turundusmeister OÜ
Jõgevamaa, Vaimastvere
Registrikood: 16794551

Privaatsuspoliitika

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias!

© Turundusmeister.ee veebilehe eest hoolitseb Turundusmeister OÜ

Scroll to Top