fbpx

Privaatsuspoliitika

Turundusmeister OÜ austab teie privaatsust ning kaitseb teie isikuandmeid vastavalt kehtivatele seadustele ja määrustele. Käesolev privaatsuspoliitika selgitab, millist teavet me kogume, kuidas me seda kasutame ja millised on teie õigused seoses selle teabega.

Millist teavet me kogume
Kogume teavet, mida te meile vabatahtlikult esitate, näiteks teie nimi, e-posti aadress, telefoninumber ja muud kontaktandmed. Samuti võime koguda teavet teie kohta, mis on avalikult kättesaadav, näiteks teie ettevõtte veebisaidilt.

Kuidas me seda teavet kasutame
Kasutame teie isikuandmeid selleks, et pakkuda teile meie teenuseid, näiteks turunduskampaaniate loomist ja haldamist. Samuti võime kasutada teie andmeid, et saata teile turundusteateid ja muud teavet, mis võib teile huvi pakkuda.

Teie õigused
Teil on õigus nõuda meilt teie isikuandmete kustutamist või parandamist, samuti võite igal ajal keelata meil teie andmete kasutamise turunduseesmärkidel. Kui soovite oma õigusi kasutada või kui teil on küsimusi meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust e-posti teel aadressil turundusmeister@turundusmeister.ee.

Andmete säilitamine
Säilitame teie isikuandmeid ainult nii kaua, kui see on vajalik meie teenuste pakkumiseks või seadusega nõutud. Pärast seda kustutame teie andmed turvaliselt.

Andmete jagamine
Me ei jaga teie isikuandmeid kolmandate osapooltega ilma teie nõusolekuta, välja arvatud juhul, kui seadus seda nõuab.

Kui teil on küsimusi või muresid, võtke meiega ühendust.

Turundusmeister OÜ
Jõgevamaa, Vaimastvere
Registrikood: 16794551

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias!
Scroll to Top

Soovid viia oma Turunduse uuele tasemele?
Võta meiega ühendust